Введіть номер телефону:
Закрити
brevno.sumy@gmail.com   0506433563(Viber), 0970192881 Передзвоніть мені

Діжки (жбани) вертикальні

Бажаєте здивувати гостей? Шукаєте інтер'єрні ідеї для вашого бару чи пабу? Чи, можливо, вибираєте оригінальний подарунок? Діжка дубова (жбан) для напоїв – це практично, екологічно та довговічно! Ідеально підійде для алкогольних та безалкогольних напоїв.
 
Міцна конструкція, стильний ергономічний дизайн
 
Для виготовлення жбана використовується деревина дуба. Зручна конусна форма, зовнішня обробка лляною олією, нержавіюча сталь як матеріал для обручів – всі ці переваги дозволяють виробу прослужити не один рік. Крім того, дубовий жбан комплектується підставкою.
 
Наливний кран має серцевину з латуні та високоякісний пластиковий корпус «під нержавіючу сталь». Вкручується по різьбі замість того, щоб вбиватися молотком. Такий знімний кран зручно чистити або замінити у разі потреби.
 
Заливний отвір з відповідним діаметром є зручним для використання. Корок виготовляється з деревини.
 
Всі наші діжки мають випалення, середнього ступеня, також є можливість встановлення наливного крана з латуні.
 
У чому полягає перевага зберігання напоїв у дерев'яній діжці?
 
Без контакту з металом вміст бочки не окислюється, що гарантує тривале збереження напою. Більше того, дубильні речовини деревини збагачують смак та аромат будь-якого напою. Завдяки природному процесу дифузії домашнє вино чи настоянка, горілка чи медовуха, коньяк чи віскі, натуральне пиво чи квас вражають багатим смаковим букетом.
 
Ще з давніх часів відома властивість дуба знижувати шкідливий вплив алкоголю на організм. Приміром, навіть звичайна горілка або самогон, настоявшись у дубовому жбані, придбають нову смакову гаму і, що важливо, не викличуть похмілля.