Введіть номер телефону:
Закрити
brevno.sumy@gmail.com   0506433563(Viber), 0970192881 Передзвоніть мені
Сортувати за ціною:

ЗАПАРНИКИ ДЛЯ ВІНИКІВ

Запарники для віників – це автентичні бондарні вироби, які здатні надати лазні та сауні особливий колорит. Крім того, практичне застосування робить їх незамінним атрибутом для лазневих процедур.
 
Напевно, не знайти способу краще, ніж лазня, який так само гармонійно поєднував би відпочинок із задоволенням та користю для здоров'я. Досвідчені любителі лазні підтвердять, що для максимального ефекту у лазні знадобиться віник, а з ним і запарник для віників.
 
Проста та продумана конструкція – для якісного запарювання
 
Щоб віник вийшов хльостким, важливо якісне запарювання. Завдяки ергономічній конструкції, запарник для віників із дуба здатний підготувати банні віники до правильної парки і максимально розкрити всі їх корисні властивості.
 
Традиційна бондарна технологія дозволяє уникнути застосування клею та лаків. Обручі виготовляються з нержавіючої сталі, спосіб з'єднання – мікрошип.
 
Запарник для лазні з кришкою дозволяє довше зберегти високу температуру всередині ємності, тим самим виконуючи завдання швидше та якісніше. Виїмка у кришці забезпечує найкраще розміщення віників у запарнику.
 
Відро запарник використовується безпосередньо в процесі паріння. Якщо в парилці банний віник підсох, його слід змочити теплою водою в запарнику.
 
Перевага дуба як матеріал для виробів у лазню
 
Високоякісна дубова деревина як матеріал для запарника чудово витримує вологий мікроклімат лазні. Натуральний дуб міцний і не схильний до гниття, тому виріб з дуба прослужить довго.
 
Купити запарник для віника від виробника «БОЧКАРІ – Сумська бондарна майстерня» – означає придбати якісний виріб, створений із добірних матеріалів за традиційними бондарними технологіями та сучасним обладнанням.
 
Наш багаторічний досвід у бондарній справі – це гарантія якості та сотні вдячних клієнтів!
 
Гарантія від «БОЧКАРІВ» – 12 місяців. До кожного виробу додається гарантійний талон, а також інструкція з використання та зберігання.